gal_slon_projektMagia kina zaczyna się właśnie tutaj. Dzięki najnowszej technologii obrazu i dźwięku oglądanie filmów to jeszcze większa przyjemność. W sześciu komfortowych, klimatyzowanych salach Multikina Galerii Słonecznej można oglądać najnowsze propozycje filmowe kina światowego i polskiego. Przed seansem można skorzystać z oferty małej gastronomii multipleksu.

W Multikinie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta adresowana jest do osób w każdym przedziale wiekowym: młodych i starszych, cieszących się dziećmi rodziców, jak i singli, amatorów lekkiej i zabawnej przygody oraz wytrawnych koneserów filmowej uczty intelektualnej. W bogatej ofercie Multikino proponuje m.in.:

  • Filmowe poranki – skierowane do najmłodszych widzów; wspaniałe przygody ulubionych bohaterów filmów animowanych;
  • Kino na obcasach – to propozycja kierowana do kobiet;
  • Urodziny w Multikinie – dzieciom i nastolatkom, którym kino jest szczególnie bliskie i którzy najradośniejszy dzień w roku chcą spędzić oczarowani jego magią, Multikino proponuje urodzinowe świętowanie z niespodziankami, zindywidualizowaną projekcję na wielkim ekranie dla zaproszonych gości oraz zwiedzanie zakamarków kinowego zaplecza;
  • Maratony – całonocne projekcje filmowe, najczęściej trzech filmów,  powiązanych ze sobą tematycznie lub osobą reżysera; oferta dla nocnych marków!

Multikino to film i nie tylko. Tu razem z przyjaciółmi można przeżyć niezapomniane emocje podczas emitowanych na żywo transmisji z wydarzeń sportowych, brać udział w festiwalach, których Multikino jest patronem, obejrzeć najciekawsze reklamy z całego świata w ramach projektu Noc Reklamożerców, uczestniczyć w ciekawym koncercie, konferencji czy występie.

Więcej na http://multikino.pl/pl/repertuar/radom.


W sprawach najmu prosimy o kontakt:
najem@galeriasloneczna.pl
+48 (22) 564 50 00
DLA ZAINTERESOWANYCH WYNAJMEM POWIERZCHNI czytaj więcej